На плину Гірського Тікича є багато спокійних ділянок для прогулянки на човні. В Буках для такого відпочинку краще всього підходить Серце каньйону. Тут вас очікують захопливі ракурси на скелі висотою до 25 метрів.

Човен на прокат

Станом на 2020 рік у будь-який день можна орендувати надувний човен із ПВХ. У нас є моделі “Лисичанка” (2,4 метра в довжину) та “Colibri” (2,5 метра в довжину). У них з комфортом розміститься 2 дорослих, при потребі з ними може бути 1 дитина. Траплялось, що в один човен поміщалось і 4 осіб, але в таких випадках їм було тісно. Для замовлення потрібно лише зателефонувати за номерами телефону: 0996583765 чи 0639709324. Одночасно можна орендувати до 5 човнів.

Ціна – 300 гривень за один човен. Ліміт часу для одного замовлення – 2 години катання. Для дослідження Серця каньйону (маршрут 600 метрів) компанії з 3 людей зазвичай вистачає 1-1,5 години.

Процедура прокату

Зняти човен на прокат у каньйоні в Буках
Початок прогулянки на човні – Серце каньйону

Зазвичай все відбувається наступним чином:

  1. Телефонуєте нам і разом узгоджуємо час подачі човна та тривалість оренди. Пам’ятайте, що на великі свята у Буках багато гостей, тому в такі дні варто завчасно планувати прокат.
  2. В узгоджений час ми очікуємо вас в Серці каньйону. Звісно, можна покататись в Лисаковому чи вище греблі, але такі маршрути не користуються популярністю. В будь-якому випадку ви отримаєте повністю готовий до плавання човен. Вам залишиться лише заплатити нам, а далі працювати веслами і милуватись каньйоном.
  3. Приблизно в час закінчення оренди ви виходите на берег в тому самому місці, де і стартували. Вам не потрібно спускати і пакувати човен – це залишиться нашою турботою.

Як нас знайти?

Достатьно завчасно прокласти маршурт на мапі.

Каньйон в Буках – не саме розвинуте місце відносно інфраструктури, але все ж перелік наявних можливостей для організованого відпочинку постійно розширюється. Нагадаємо, що у нас також можна замовити екскурсію по берегам Гірського Тікича, тур на сільську пасіку чи обід для великої туристичної групи.

Надійний варіант човна на прокат у Буках

1 Коментар

vasologub · 24 Вересня, 2020 о 21:12

Вай-вай, ох і краса…
Неможливо не закохатись.
))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *