Буцький каньйон – не лише неймовірна краса природи, а й легенди, історії та наукові факти. Про береги Гірського Тікича в цій місцевості можна довго розповідати. Найпростіший спосіб дізнатись всі цікавинки – замовити екскурсію з гідом, який виріс в Буках. Ви весело проведете дозвілля і не будете самі блукати, шукаючи найкращий ракурс для фото. 

Про екскурсійний маршрут

 • Тривалість – приблизно 1,5 години. 
 • Довжина – 2 км.
 • Початок маршруту – гребля Буцької ГЕС.
 • Кінець екскурсії – скеля “Родіонова”. 

Як підготуватися до екскурсії?

Прогулянка по каньйону не зовсім й легка. Часом доведеться спускатися вниз по стежці до самої води, а інколи навпаки – різко підніматися вгору по гранітному березі. В першу чергу радимо орієнтуватись на погоду, щоб і всі краєвиди побачити, і не сильно стомитись:  

 1. Під час дощу стежки стають слизькими. Буде набагато легше гуляти, якщо на підошві взуття будуть грунтозачепи.
 2. В спеку точно пригодяться сонцезахисні окуляри, панама чи кепка. Варто легко одягатись, щоб ніщо не сковувало рухи тіла. 
 3. При температурі нижче 10 °C доречно дуже тепло вдягнутись. Весною і восени каньйон легко продувається холодними вітрами. 
 4. Влітку бувають непередбачувані зливи. Врахуйте, що вздовж каньйону не так багато місць, де можна було б перечекати негоду. Тому ніколи буде зайвою парасолька чи дощовик.  

Вартість екскурсії залежить від величини вашої групи. Уточнюйте у гіда.

Ціна екскурсії в Буках

Вартість залежить від розміру групи туристів. Ексурсовод готовий гуляти як з 4, так і з 24 людьми. Звісно, окремому туристу значно дешевше обійдеться  прогулянка по каньйону з великою групою.

Зазначимо основні моменти, які варто знати перед замовленням екскурсії:

 1. Відвідини доречно планувати завчасно. Радимо домовлятись за 5-6 днів перед приїздом. Для цього потрібно лише зателефонувати по контактному номеру телефону, який буде зазначено далі по тексту.
 2. Краще всього приїжджати в будні або хоча б не в державні свята. Справа в тому, що 1 травня чи 24 серпня незалежно від погоди на каньйоні буде дуже багато людей.  Значно приємніше гуляти по берегам тоді, коли вас не оточують звідусіль інші туристи.
 3. Замовити екскурсію можна практично завжди. В Буках є не один колоритний гід. Навіть якщо ваша група сильно запізнюється, то нам не буде тяжко знайти ще одного екскурсовода на скоригований час приїзду.

Як знайти гіда?

Місцевий екскурсовод Василь Сологуб знає про каньйон усе! Він розповість історію назв найбільших скель і причини формування гранітних порід, а також вкаже на кращі місця для обіду чи ночівлі.

Вам потрібно лише зателефонувати за наступними телефонами: 

0639709324
0996583765

Экскурсия по Букскому каньону, Гид в Буках. Буки, Буцький кньйон
Місцевий гід - Василь Сологуб

Для замовлення екскурсії також можна використати онлайн-форму:

Фотографії з екскурсій

Якщо залишилися питання або помітили помилку в статті – напишіть про це в коментарях. З повагою, Василь Олексійович.

8 Коментарів

Олена · 6 Вересня, 2020 о 20:06

Хочу сказать спасибо! «Деду Васылю» за интересную, максимально познавательную, а главное- юморную экскурсию чудесным Букским каньоном!
Василий, вы супер клиентоориентирован!

  vasologub · 7 Вересня, 2020 о 00:48

  Спасибо большое за тёплый отзыв 🙂
  Жду Вас снова ещё 🙂

Олександр · 15 Березня, 2021 о 23:01

Доброго вечора! Мене цікавить вартість екскурсії для груп від 15 до 50 чоловік, для дорослих та дітей окремо. Дякую! Олесандр. 0662744120 , 0674221740 мої контакти.

  vasologub · 19 Березня, 2021 о 09:01

  Телефоную Вам 😉

  Оксана · 29 Травня, 2021 о 12:45

  Добрий день. Цікавить екскурсія для групи (приблизно 20 осіб). Оксана. Тел. 0937185976

Олександра · 9 Червня, 2021 о 22:24

Щиро дякуємо від усієї Жіночої платформи “UpGrade” за неймовірно цікаву, змістовну і калоритну екскурсію! Це було неймовірно захоплююче!
Усім радимо-найкращий екскурсовод по Буцькому каньйону – Дід Василь
Дякуємо!
Ми ще приїдемо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *