Найпростіше розглянути особливості харчування для відвідувачів Буцького каньйону в залежності від розміру групи та дати приїзду.

Харчування для 3-5 осіб

Якщо плануєте побути пару годин на скелястих берегах річки Гірський Тікич з компанією друзів або родиною, то поїсти найкраще в безпосередній близькості до каньйону.

В вихідні та святкові дні

  1. Стихійна торгівля місцевих господинь. Вони зазвичай пропонують свіжоспечені пиріжки і подібний сільський фастфуд. Базуються продавчині біля дерев’яного колодязя і джерела біля повороту на міст (орієнтир – стара верба), а також на початку вулиці Туристична (навпроти закладу “Над Виром”).

  2. Кафе “Каньйон” і заклад “Над Виром” (місцеві називають його “Чернігівське”). У будівлі, де знаходиться “Каньйон”, ще є магазин, так що при бажанні можна поповнити запаси морозива, ковбаси, сиру і напоїв. Меню “Каньйону” не стане одкровенням для гурманів, проте в ньому є піца, прості салати і страви з картоплі. Кафе “Над Виром” (Чернігівське) простіше “Каньйону”, оскільки воно розміщене не в повноцінній будівлі і не завжди працює в холодну пору року. У наявність є салати і прості страви з м’яса, іноді поруч готують шашлик.

В будні дні

З понеділка по п’ятницю організувати харчування складніше. Велика частина місцевого населення зі свіжою домашньою їжею в цей час не чекає туристів біля каньйону. Також взимку “Каньйон” і “Над Виром” можуть не працювати в “туристичному” режимі. Тому надійніше всього прикупити чогось їстівного ще до приїзду в Буки.

Харчування для груп більше 10 осіб

Є декілька підприємців, які можуть організувати ситний обід що на 10, що на 150 осіб. Трапеза буде відбуватися в альтанках на березі річки. Однак домовлятися про це варто перед приїздом в каньйон. Найпростіше зв’язатися по телефону 0996583765 – обізнана людина підкаже всі нюанси та залишить контакти потрібних людей. Аналогічним чином не складе великих труднощів організувати весілля в Буках. Це не тільки доступно, якщо порівнювати з цінами в Києві чи Одесі, але і цікаво з точки зору фотографування. У багатьох молодят є відмінний фотосет на Буцькому каньйоні.

Букский каньон где пообедать?
Схематична карта розташування точок

А дізнатись про цікавинки каньйону ви можете в нашому ФБ — https://www.facebook.com/groups/bukycanyon

Побачити прозорий вулик і насолодитись справжнім медом можна на “буцькій пасіці” — https://buky.com.ua/uk/butska-pasika

Зручніше всього переглянути найкращі пейзажі каньйону в instagram — https://www.instagram.com/buky_canyon

Замовити екскурсію можна за телефоном — 0996583765

Залишилися питання? Знайшли помилку чи неточність? Є пропозиції? Пишіть про це в коментарях до статті.

З повагою — Василь Олексійович і Олег Петрович

1 Коментар

vasologub · 21 Березня, 2019 о 19:08

test

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *