Послуги

Хочете побачити каньйон з кращих ракурсів? Шукаєте житло? Потрібно організувати харчування для компанії?
Екскурсія каньйоном

Екскурсія каньйоном

Гіди розкажуть як з'явився каньйон

Спорядження напрокат

Спорядження напрокат

Палатки, човни, мангали та тому подібне

Оренда житла

Оренда житла

Турбаза, готелі чи будинки

Харчування для туристів

Харчування для туристів

Подача страв з багаття в альтанки

Тур по "Буцькій пасіці"

Тур по "Буцькій пасіці"

Пасічник розкаже про бджіл і покаже прозорий вулик

Відпочинок у каньйоні

   Буцький каньйон — місце, куди завжди варто їхати! Унікальність ландшафту надовго залишиться у спогадах, як і монументальність скель висотою до 30 метрів та шириною до 100 метрів.

   Чим себе зайняти? Для початку прогуляйтесь скелястими берегами річки Гірський Тікич. Місцевий гід розповість, як близько двох мільярдів років тому виник каньйон, а також підкаже, де найвдаліші локації для фотосесій. Краще всього заздалегідь домовитись про екскурсію, адже влітку є багато бажаючих відвідати “маленьку Швейцарію”.

   Серед такої природи гріх не поласувати чимось смачненьким, що було приготовлене на відкритому вогні. Пам’ятайте, що розпалювати вогнища на территорії заповідної зони заборонено. Ми допоможемо — в наявності мангали на прокат та сухі дрова. Також є палатки та човни. Навіщо везти з собою овочі, м’ясо та рибу з супермаркету? Все натуральне є у місцевих жителів.

   У повітрі відчуватиметься запах не лише барбекю, а й чогось невловимого. Це реліктові квіти Алісуму, аромати яких приваблюють маленьких трудівниць — бджілок. Вони ні хвилини не сплять, а вам потрібно лише 5 хвилин, щоб відвідати Буцьку Пасіку. Колоритний пасічник розповість, як нектар сотень квітів перетворюється на натуральний мед, та навіть більше — ви побачите весь процес вживу.

   Вирішили залишитись на ніч з комфортом? Місцеві жителі здають в оренду будинки, кімнати, альтанки.  В центрі селища на березі річки знаходиться турбаза на 16 місць — гарний вибір для великої компанії. Основна проблема — складнощі з бронюванням. Простіше всього звернутись наперед до  Василя Олексійовича — контакти і форма зв’язку в меню сайту.

   З чим точно не буде труднощів в Буцькому каньйоні, так це з організацією харчування. Немає різниці — 10 чи 100 чоловік. Ситі будуть усі, тому що гарячі та холодні страви приготують професійні кухарі. Навіщо ті пафосні ресторани, коли все смакує  краще в комфортних альтанках на березі річки.

0
Геологічний вік у роках
0
Довжина у метрах
0
Площа в гектарах

Блог

Чим займаємось?

Організовуємо екскурсії, харчування та екстремальний відпочинок, надаємо в оренду туристичне спорядження

Координати каньйону

49°5'47.02''N, 30°23'48''E
Черкаська область, Маньківський р-н., смт. Буки

Зателефонувати

Василь Олексійович
+380 639709324
+380 996583765

Написати нам

Написати